Nabízíme ke koupi nadstandardní podkrovní byt v osobním vlastnictví o dispozici 4+kk v Ostravě. Byt se nachází ve 3. patře 3.patrového cihlového domu, který je z ulice zateplen a je udělaná nová fasáda. Celý byt je atypický, kde podkrovní část tvoří pouze jeden zadní pokoj, který je zároveň mezonetový. V obývacím pokoji je francouzské okno a designové stropní podhledy.
Byt disponuje kvalitními dřevěnými okny velux, které si současní majitelé měnili sami a je po kompletní rekonstrukci, kdy byly dělány rozvody elektřiny v mědi, voda a odpady v plastu, položena plovoucí podlaha, dřevěná podlaha v zadním pokoji a ložnici, sníženy stropy sádro-kartonovými podhledy s bodovým osvětlením, udělány štukové i sádrové omítky, umístěny vestavěné skříně, na chodbě umístěn držák na boty, který je zároveň topením, vyměněny interiérové dveře a obložky, vchodové proti-požární dveře, umístěny vestavěné skříně, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči jako je myčka na nádobí, el. trouba, indukční varná deska, digestoř s exteriérovým výstupem a může také zůstat samostatně stojící americká lednice. Po domluvě s majiteli může zůstat i ostatní nábytek.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem, tak samo jako ohřev vody. Navíc je zde umístěn v případě nutnosti 100l elektrický boiler. Kotel i boiler jsou umístěny v samostatné komoře na chodbě v mezi-patře, která je součástí bytu a nezasahují tak do designu bytu. Velkou výhodou jsou dvě klimatizační jednotky a krb, který může v zimě vytápět také zadní podkrovní pokoj a náklady na bydlení, kdy se v tomto domě neplatí fond oprav a nesplácí se žádný úvěr.

Další výhodou je osazenstvo v domě a celkové umístění bytu, kdy na patře jsou pouze dva byty. Sousedé pod tímto bytem jsou velice klidní, zbytek bytů je využíváno firmou k soukromým a firemním účelům, tzn. že v pozdějších odpoledních hodinách a v noci již v domě nikdo není a Vy si můžete užít večerní soukromé grilování na zahrádce, která patří k domu a klidný spánek. Již zmíněná zahrádka je v podílovém spoluvlastnictví 1/4 a je zde uděláno posezení, jezírko a osazena zeleň. K bytu náleží zděný sklep o velikosti 14m2. Navíc je v okolí veškerá občanská vybavenost včetně základní školy – vše v dostupnosti pěší chůze do pár minut.

U tohoto bytu doporučujeme prohlídku. Kontaktujte prosím makléře a budeme se na Vás těšit přímo na místě. S financováním Vám rádi zdarma pomůžeme a své auto zaparkujete bez problémů kdykoliv přímo před domem, který je hlídán kamerovým systémem.

Máte nemovitost na prodej?

Vaši nemovitost prodáme rychle, bezpečně a za maximální možnou cenu.

Zavolejte nám na +420 731 500 700 (Po – Pá, 8:00 – 18:00) nebo nám kdykoliv napište a budeme Vás zpětně kontaktovat. Odeslání formuláře je nezávazné, poraďte se s námi ZDARMA.

* Položky jsou povinné