REALITNÍ KANCELÁŘ BRNO | VIZIO REALITY | ODHAD ZDARMA

Chci prodat nemovitost

Vaši nemovitost prodáme bezpečně a za maximální možnou cenu.
Zavolejte nám na +420 731 500 700 (Po – Ne, 8:00 – 20:00) nebo nám napište na: info@vizioreality.cz a budeme Vás zpětně kontaktovat. Poraďte se s námi ZDARMA.

Při prodeji bytu či domu jednáme rychle a profesionálně. Kompletní proces prodeje nemovitosti je špičkově právně ošetřen a vždy cílíme na maximalizaci prodejní ceny.

Používáme moderní metody prodeje a propracovaný marketing. V porovnání s prodejem svépomocí dosahujeme v průměru až o 20% vyšší prodejní ceny než kdybyste nemovitost prodávali sami.

Pro vaši nemovitost máme s nejvyšší pravděpodobností okamžitého kupce. V databázi máme tisíce zájemců o koupi nemovitosti a případné kupce důkladně prověřujeme.

Působíme lokálně, skvěle známe prostředí realitního trhu v Brně a Jihomoravském kraji. Naší předností je férový přístup, díky kterému máme mnoho spokojených klientů. 

Finance z kupní ceny nemovitostí ukládáme v advokátní, notářské či bankovní úschově. Disponujeme pojištěním profesní odpovědnosti na částku 10 mil. Kč (s možným navýšením).

Pro maximální komfort klienta jsme schopni prohlídky realizovat také během víkendů. Po úspěšném prodeji je u nás samozřejmostá pomoc při převodu energií, vody a plynu na nového vlastníka.

Nebojte se nám svěřit komplikované obchodní případy. Dluhy, hypotéky, zástavy, exekuce, insolvence, dražby, konkurzy, či výkupy za hotové pro nás nejsou překážkou.

Uvažujete-li o přestěhování mimo Brno či Jihomoravský kraj, jsme schopni Vám díky stovkám spolupracujících partnerů flexibilně vyhledat novou nemovitost k přestěhování.