REALITNÍ KANCELÁŘ BRNO | VIZIO REALITY | ODHAD ZDARMA

Hypoteční centrum

Zdarma vyjednáme nejvýhodnější sazbu

Díky mnohaleté spolupráci s bankami a spořitelnami jsme schopni nabídnout exkluzivní podmínky a nejvýhodnější sazby. Zdarma dokážeme zajistit hypotéku i úvěr a navíc zpracovat všechnu potřebnou administrativu pro bezproblémové čerpání. Dobře víme, jak mají finanční instituce nastaveny podmínky financování a následného čerpání, na případná rizika včas upozorníme a vždy doporučíme ideální řešení. Pokud Vám banka nevyšla vstříc s hypotékou, zajistíme pro Vás jiné, přijatelné řešení.

Vaši nemovitost prodáme bezpečně a za maximální možnou cenu.

Zavolejte nám na +420 731 500 700 (Po – Ne, 8:00 – 20:00) nebo nám napište na: info@azoloreality.cz a budeme Vás zpětně kontaktovat. Poraďte se s námi ZDARMA.

Zajistíme financování na míru

Při zřizování financování je u nás samozřejmostí zajištění ocenění nemovitosti a komunikace se všemi zainteresovanými subjekty, které do vyřizování financování přímo či nepřímo zasahují. Jsme plně k dispozici také v průběhu čerpání a splácení úvěru. Navíc jsme schopni nabídnout pojištění domácnosti či celé nemovitosti, abyste se nemuseli obávat budoucnosti. Naši finanční specialisté mají špičkové znalosti a dokáží vždy poradit.