Hypoteční centrum

Zdarma vyjednáme nejvýhodnější sazbu

Díky mnohaleté spolupráci s bankami a spořitelnami jsme schopni nabídnout exkluzivní podmínky a nejvýhodnější sazby. Zdarma dokážeme zajistit hypotéku i úvěr a navíc zpracovat všechnu potřebnou administrativu pro bezproblémové čerpání. Dobře víme, jak mají finanční instituce nastaveny podmínky financování a následného čerpání, na případná rizika včas upozorníme a vždy doporučíme ideální řešení. Pokud Vám banka nevyšla vstříc s hypotékou, zajistíme pro Vás jiné, přijatelné řešení.

Zajistíme financování na míru

Při zřizování financování je u nás samozřejmostí zajištění ocenění nemovitosti a komunikace se všemi zainteresovanými subjekty, které do vyřizování financování přímo či nepřímo zasahují. Jsme plně k dispozici také v průběhu čerpání a splácení úvěru. Navíc jsme schopni nabídnout pojištění domácnosti či celé nemovitosti, abyste se nemuseli obávat budoucnosti. Naši finanční specialisté mají špičkové znalosti a dokáží vždy poradit.

Chcete zajistit výhodnou hypotéku?

* Položky jsou povinné

Chci prodat
nemovitost
S námi nemovitost prodáte s cenou navýšenou až o 20%. Prodáváme rychle, díky využití moderních metod marketingu.
Chci odhad tržní ceny nemovitosti
Máte minutku? Vyplňte několik základních údajů o nemovitosti a náš program Vám obratem vypočítá cenu prodeje i cenu pronájmu nemovitosti.
Potřebujete svou nemovitost vyměnit?
Jsme schopni Vám zajistit koupi nové nemovitosti a zároveň prodej stávající nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.