Co nabízíme?

Přidělování firemních zakázek

Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat a na spolupráci se dohodneme, garantujeme Vám dodávání našich firemních zakázek. Díky mnohaleté zkušenosti na trhu se na nás obrací referenční klientela a očekává servis na špičkové úrovni. To bude Vaším úkolem.

Vysoké finanční ohodnocení

Jako makléři jste především obchodníci, kteří se o svoje klienty umí skvěle postarat. Odměna našich specialistů činí až 70% z celkové provize ze zakázky bez nákladů a v řeči čísel si naši makléři v průměru vydělají 100 000 Kč měsíčně. Za kvalitní práci Vás rádi odměníme.

Špičkové právní a marketingové zázemí

Od začátku spolupráce budete mít za zády špičkový právní tým, který dokáže vyřešit složité případy. Naši marketéři Vám rádi poradí s prezentací zakázky a prokonzultují s Vámi nejvhodnější způsoby propagace jak Vaší nak nabraných nemovitostí.

Co požadujeme?

Chuť se vzdělávat

Bez kvalitního školení a postupného vzdělávání se z Vás realitní specialista nikdy nestane. Myslíte-li to s realitami vážně stejně jako my, očekáváme od Vás touhu stále se vzdělávat a dostat se mezi nejlepší. Školení a kurzů je k dispozici široká škála.

Obchodního ducha

Zakázky Vám na začátek přidělíme a budeme je přidělovat i během spolupráce. Abychom spolupráci oboustranně vyvážili, očekáváme i od Vás, že zakázky budete přinášet. Vše vysvětlíme a zaškolíme, zdrojů budete mít nespočet.

Řidičský průkaz

Realitní makléř je často na cestách a osobní kontakt s klientem je extrémně důležitý. Proto se u nás bez řidičského průkazu neobejdete.

 

Chci se stát realitním specialistou

* Položky jsou povinné