Vaši nemovitost prodáme rychle, bezpečně a za maximální možnou cenu.

Zavolejte nám na +420 731 500 700 (Po – Pá, 8:00 – 18:00) nebo nám napište a budeme Vás zpětně kontaktovat. Odeslání formuláře je nezávazné, poraďte se s námi ZDARMA.

* Položky jsou povinné

Proč s námi?

Právně správně
Právně správně
Při prodeji bytu či domu jednáme rychle a profesionálně. Kompletní proces prodeje nemovitosti je špičkově právně ošetřen a vždy cílíme na maximalizaci prodejní ceny.
Efektivní marketing
Efektivní marketing
Používáme moderní metody prodeje a propracovaný marketing. V porovnání s prodejem svépomocí dosahujeme v průměru až o 20% vyšší prodejní ceny než kdybyste nemovitost prodávali sami.
Máme zájemce o Vaši nemovitost
Databáze zájemců
Pro vaši nemovitost máme s nejvyšší pravděpodobností okamžitého kupce. V databázi máme tisíce zájemců o koupi nemovitosti a případné kupce důkladně prověřujeme.
Znalost prostředí
Znalost prostředí
Působíme lokálně, skvěle známe prostředí realitního trhu v Brně a Jihomoravském kraji. Naší předností je férový přístup, díky kterému máme mnoho spokojených klientů.
Finance v bezpečí
Finance v bezpečí
Finance z kupní ceny nemovitostí ukládáme v advokátní, notářské či bankovní úschově. Disponujeme pojištěním profesní odpovědnosti na částku 10 mil. Kč (s možným navýšením).
Víkendové prohlídky
Víkendové prohlídky
Pro maximální komfort klienta jsme schopni prohlídky realizovat také během víkendů. Po úspěšném prodeji je u nás samozřejmostá pomoc při převodu energií, vody a plynu na nového vlastníka.
Najdeme řešení
Najdeme řešení
Nebojte se nám svěřit komplikované obchodní případy. Dluhy, hypotéky, zástavy, exekuce, insolvence, dražby, konkurzy, či výkupy za hotové pro nás nejsou překážkou.
Výměna nemovitosti
Výměna nemovitosti
Uvažujete-li o přestěhování mimo Brno či Jihomoravský kraj, jsme schopni Vám díky stovkám spolupracujících partnerů flexibilně vyhledat novou nemovitost k přestěhování.
Chci okamžitý výkup nemovitosti
Nabízíme výkup nemovitostí za hotové s vyplacením financí do 48 hodin. Vykupujeme byty, rodinné domy, chaty i pozemky.
Chci odhad tržní ceny nemovitosti
Máte minutku? Vyplňte několik základních údajů o nemovitosti a náš program Vám obratem vypočítá cenu prodeje i cenu pronájmu nemovitosti.
Potřebujete svou nemovitost vyměnit?
Jsme schopni Vám zajistit koupi nové nemovitosti a zároveň prodej stávající nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.