Zpracování vašeho dotazu
A

Zpracování vašeho dotazu

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailově či prostřednictví kontaktního formuláře abychom zodpověděli vaše dotazy a dohodli se na nezávazné osobní schůzce.

Schůzka je nezbytná pro získání komplexní představy o detailech prodávané nemovitosti a především pro správne stanovení její tržní ceny.

Bezplatná návštěva makléře
B

Bezplatná návštěva makléře

Na nezávazné osobní schůzce posoudíme faktický stav nemovitosti a zkonzultujeme daňové otázky. Zároveň podáme informace o procesních úkonech a upozorníme na možná úskalí (vč. návrhu ideálního řešení). Po osobní schůzce provedeme analýzu dat a doporučíme tržní cenu.

Prověření právního stavu nemovitosti
C

Prověření právního stavu nemovitosti

Prověřením tzv. právního stavu nemovitosti předejdeme díky včasnému posouzení problémům s následným převodem nemovitosti na nového majitele. Základem je kontrola výpisu z katastru nemovitostí, zajištění výpisu z Centrální evidence exekucí, prověření zapsaného zástavního práva atd.

Podpis zprostředkovatelské smlouvy
D

Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, uděláme maximum pro to, abyste byli s našimi službami spokojeni.

Po podpisu zprostředkovatelské smlouvy připravíme kompletní návrh prodejní strategie a začneme pracovat na rychlém prodeji za maximální dosažitelnou tržní cenu.

Profesionální prezentace nemovitosti
A

Profesionální prezentace nemovitosti

Abychom dokázali nemovitost prodat za maximální cenu, je nezbytné vycházet z toho, co kupující nejvíce ocení a profesionálně nemovitost připravit.

K tomu slouží služba homestaging , na základě které dále pořídíme a zpracujeme profesionální fotografie (v nadstandardním množství) a videoprohlídku.

Laserem nemovitost přeměříme a zpracujeme 2D vizualizace a 3D vizualizace. U vybraných nemovitostí připravíme také fotografie a video z dronu.

Nabídnutí zájemcům z interní databáze
B

Nabídnutí zájemcům z interní databáze

Naše interní databáze obsahuje tisíce zájemců o okamžitý nákup nemovitosti. V mnoha případech jsme schopni nemovitost díky této aktivní databázi prodat doslova okamžitě. Databázi denně aktualizujeme a rozrůstá se o nové zájemce na denní bázi.

Cílená prezentace a inzerce
C

Cílená prezentace a inzerce

Pro prodej nemovitosti využíváme maximum marketingových kanálů, které trh nabízí. Nemovitost prezentujeme na našem webu, realitních portálech, sociálních sítích, inzertních a tiskových médiích. Vždy se prezentujeme na nejvíce viditelných předních pozicích.

  • Prezentace na realitních portálech
  • Prezentace na sociálnich sítích
  • Prezentace v tiskových médiích
Široká síť partnerů
D

Široká síť partnerů

Disponujeme rozsáhlou sítí spolupracujících prodejních partnerů a realitních kanceláří. Pokud si nepřejete, aby se vaše okolí dozvědělo, že nemovitost prodáváte, lze zvolit neveřejný prodej, kde síť našich partnerů sehrává významnou roli.

Profesionální prohlídky nemovitosti
A

Profesionální prohlídky nemovitosti

Na prohlídkách se vždy snažíme předat zájemcům maximum informací o prodávané nemovitosti. Pokud se s Vámi dohodneme na zpřístupnění nemovitosti, jsme schopni prohlídky realizovat komplexně bez Vaší účasti.

  • Prohlídky jsme schopni provádět také o víkendech.
Zpětná vazba z prohlídek
B

Zpětná vazba z prohlídek

Každou prohlídku zaznamenáváme do našeho systému a zájemcům přidělujeme hodnocení. Vám jako prodávajícímu poskytneme plnohodnotnou zpětnou vazbu a především reporting z každé prohlídky.

C

Uzavření rezervační smlouvy

Před podpisem rezervační smlouvy vždy komplexně prověřujeme platební možnosti kupujícího. Při podpisu rezervační smlouvy zajistíme složení rezervační zálohy, díky které se kupující zavazuje nemovitost za sjednanou cenu koupit.

Zajistíme financování nemovitosti
D

Zajistíme financování nemovitosti

Zajistíme odhady a posudky. Potřebuji-li kupující financování nemovitosti, jsme schopni toto za výhodných podmínek zajistit, včetně přípravy všech podkladů pro banku.

  • Financování je díky stabilní spolupráci s bankami rychlé a férové.
Vypracování smluvní dokumentace
A

Vypracování smluvní dokumentace

Aby došlo k bezpečnému převodu nemovitosti na nového majitele, advokátní kancelář připraví kompletní smluvní dokumentaci (smlouva o smlouvě budoucí, kupní smlouva, smlouva o převodu členských práv a povinností, návrh na vklad do katastru nemovitostí a další související dokumentace).

Zajištění podpisu smluv
B

Zajištění podpisu smluv

Zajistíme podpisy všech potřebných smluv a dokumentů prodávajícím i kupujícím. Smlouvy následně doručíme na katastr nemovitostí a případně do banky poskytující financování nákupu nemovitosti kupujícímu.

  • Kupující hradí kupní cenu bezpečně do advokátní, notářské nebo bankovní úschovy.
Výplata kupní ceny prodávajícímu
C

Výplata kupní ceny prodávajícímu

Kupní cena je prodávajícímu vždy hrazena dle podmínek v kupní smlouvě a to výhradně z pojištěného jistotního účtu úschovy. Následně připravíme vše potřebné pro finální kroky prodeje, včetně přípravy předávací dokumentace.

D

Předání nemovitosti kupujícímu

Předání nemovitosti je realizováno na základě předávacího protokolu, do kterého zapíšeme stavy měřidel elektřiny, vody, plynu atd. Samozřejmě zajistíme také přepis u konkrétních dodavatelů médií.

V případě zájmu jsme schopni také připravit podklady pro případné daňové povinnosti.

Poradíme Vám, jak nejlépe prodat

Nemovitost prodáme/pronajmeme rychle, bezpečně a za maximální možnou cenu. Nezávazně nás kontaktujte a rádi sdělíme podrobnosti spolupráce.

Volejte (Po – Pá, 8:00 – 18:00)
Telefon
Napište nám
Email

Chci prodat
nemovitost
S námi nemovitost prodáte s cenou navýšenou až o 20%. Prodáváme rychle, díky využití moderních metod marketingu.
Chci odhad tržní ceny nemovitosti
Máte minutku? Vyplňte několik základních údajů o nemovitosti a náš program Vám obratem vypočítá cenu prodeje i cenu pronájmu nemovitosti.
Potřebujete svou nemovitost vyměnit?
Jsme schopni Vám zajistit koupi nové nemovitosti a zároveň prodej stávající nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.