S prodejem nemovitostí máme mnohaleté zkušenosti a víme přesně jak nemovitost připravit a jak ji prezentovat, abychom dosáhli rychlého prodeje a maximální tržní ceny.

Profesionální home staging

Profesionální home staging

Při výběru nemovitosti je pro kupujícího velice důležitý první dojem a toho jsme si plně vědomi. Díky propracované přípravě nemovitosti jsme schopni zvýšit finální prodejní cenu až o 20%. Home staging je důležitou součástí moderní prezentace nemovitosti, zahrnující základní úklid nemovitosti, přípravu jednotlivých částí nemovitosti, instalaci dekorativních předmětů a profesionální nafocení včetně úpravy fotografií.

Špičková fotodokumentace

Špičková fotodokumentace

Při pořizováni a následné úpravě fotografií nemovitosti se vždy snažíme vyzdvihnout hlavní benefity nemovitosti a velice dbáme na detaily. Při focení nemovitosti pracuje náš profesionální fotograf se světlem, úhly focení a následnou kvalitní úpravou fotografií v podobě doostření, úprav barev, kontrastu a dalších prvků. Díky skvělým fotografiím bude Vaše nemovitost předčit konkurenci a na první pohled zaujme.

Oblíbené videoprohídky

Oblíbené videoprohídky

Ve chvíli, kdy zájemce přilákáme do detailu nabídky nemovitosti kvalitní fotogalerií, je velice důležité nabídnout i profesionální videoprohlídku. Nabídky s videoprohlídkou dle našich statistik vzbuzují až 4x větší zájem v porovnání s nabídkami bez videoprohlídky. Díky videoprohlídce vyzdvihneme benefity nemovitosti i jejího okolí a v zájemcích vyvoláme příjemný dojem.

Moderní 3D scan nemovitosti

Moderní 3D scan nemovitosti

3D virtuální prohlídky jsou silným marketingovým nástrojem, díky kterému jsme schopni ušetřit čas kupujícího i prodávajícího. Zájemce si díky 3D virtuální prohlídce udělá na nemovitost ucelený pohled, aniž by ji fyzicky navštívil a prodávající ušetří čas, který by věnoval fyzickým prohlídkám se zájemci. V jeden okamžik jsme tak schopni nemovitost odprezentovat mnoha zájemcům.

Nezbytné 2D a 3D půdorysy

Nezbytné 2D a 3D půdorysy

Kvalitní zpracování půdorysů ve variantě 2D a 3D je další možnosti, jak zvýšit atraktivnost inzerátu pro potenciálního zájemce. Díky půdorysům si zájemci udělají naprosto jasnou představu o prostorovém uspořádání nemovitosti, které nelze z fotografií ani videa do detailu vyčíst. Ve chvíli tak dokáží vyhodnotit, zda je pro ně nemovitost z hlediska prostorového řešení vhodná či nikoliv.

Webová stránka nemovitosti

Webová stránka nemovitosti

Zařadíme-li do nabídky exklusivní nemovitost, nabízíme jako součást marketingu projede vytvoření individuální webové prezentace nemovitosti. Nejčastěji tuto možnost volíme při spolupráci se developery, kde je individuální webová prezentace projektu z našeho pohledu nezbytná. Na vytvořeném webu se potenciální zájemci dozví vše, co potřebují.

Realitní portály jako základ

Při prodeji odprezentujeme vaši nemovitost až na 30ti realitních portálech. Nejvíce dbáme na přednostních výpisech nemovitostí na největších portálech typu sreality.cz, reality.idnes.cz, ceskereality.cz a realitymorava.cz. Po dohodě lze nemovitost vložit také na portál Evropského klubu realitních kanceláří (www.ekrk.eu), který slouží pro prezentaci nemovitostí zájemcům ze zahraničí.

Aktivní sociální sítě

Aktivní sociální sítě

Propagaci na sociálních sítích považujeme za nezbytnou, využíváme především Facebook, Instagram a Youtube. Pro maximální efekt vybrané nemovitosti propagujeme na sítích prostřednictvím placených reklamních kampaní. Naši specialisté nabídku Vaší nemovitosti na sítích vyladí do detailu a kampaně budou pravidelně optimalizovat a cílit dle potřeby.

Prezentace na našem webu

Prezentace na našem webu

Každou nabízenou nemovitost prezentujeme na našich webových stránkách, které ročně navštíví více jak 200 tisíc návštěvníků. Web splňuje všechny moderní trendy včetně optimalizovaného zobrazení pro mobilní telefony, svižného načítání a minimálního čerpání mobilních dat uživatele. Naši specialisté web pravidelně vylepšují a získáváme nová partnerství, díky kterým se návštěvnost webu dále zvyšuje.

Bannerové kampaně

Bannerové kampaně

Placené bannerové kampaně využíváme v rámci online marketingu ve vyhledávací i obsahové síti. Jsme tedy schopni oslovit i uživatele, kteří sice neprochází realitní portály, ale díky vyhledávacím dotazům v internetových vyhledávačích mohou být v pozici potenciálních kupců Vaší nemovitosti. Vybrané nemovitosti navíc pomocí bannerů zvýrazňujeme také na největším realitním portálu sreality.cz.

Reklamní plachty a billboardy

Reklamní plachty a billboardy

Reklamní plachta vyvěšená na prodávané nemovitosti je stále lákavá a to především pro místní zájemce. S ohledem na soukromí prodávajícího vždy umístění reklamní plachty na nemovitost s prodejcem diskutujeme. V rámci offline marketingu dále využíváme více než 20 bannerových reklamních ploch v Brně a širokém okolí.

Poradíme Vám, jak nejlépe prodat

Nemovitost prodáme/pronajmeme rychle, bezpečně a za maximální možnou cenu. Nezávazně nás kontaktujte a rádi sdělíme podrobnosti spolupráce.

Volejte (Po – Pá, 8:00 – 18:00)
Telefon
Napište nám
Email

Chci prodat
nemovitost
S námi nemovitost prodáte s cenou navýšenou až o 20%. Prodáváme rychle, díky využití moderních metod marketingu.
Chci odhad tržní ceny nemovitosti
Máte minutku? Vyplňte několik základních údajů o nemovitosti a náš program Vám obratem vypočítá cenu prodeje i cenu pronájmu nemovitosti.
Potřebujete svou nemovitost vyměnit?
Jsme schopni Vám zajistit koupi nové nemovitosti a zároveň prodej stávající nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.