Výměna nemovitosti

Vše vyřešíme za Vás

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje současná nemovitost a máte zájem ji vyměnit za nemovitost větší, menší, v jiném dispozičním řešení či jiné lokalitě, nabízíme naše profesionální služby. Jsme schopni řešit i výměny nemovitostí s hypotékou, dluhy, exekucemi, zástavami a jinými komplikacemi. Zaměřujeme se na Brno a Jihomoravský kraj a v obsáhlé databázi máme zájemce o nákupy i výměnu nemovitostí. Pokud se najde zájemce, který by měl o výměnu nemovitosti právě s Vámi zájem, jsme následný proces výměny schopni realizovat velice rychle, zodpovědně a bezpečně.

Výměna nemovitosti

Nabídneme ideální řešení

S ohledem na to, že hledání ideální nemovitosti k výměně a následné vyjednávání o podmínkách výměny je často komplikované, jsme schopni nabídnout i další varianty. Nejčastěji doporučujeme jako druhou variantu prodej nepotřebné nemovitosti a nákup jiné vhodné nemovitosti, případně nákup nové nemovitosti na hypotéku s následným prodejem původní nemovitosti a doplacením hypotéky (nebo části hypotéky) z utržených financí.

Výměna nemovitosti

Postaráme se o prodej i nákup nemovitosti

Pokud nám svěříte prodej nemovitosti, uděláme maximum pro to, abychom ji prodali za maximální cenu. Postaráme se veškeré náležitosti, které jsou s prodejem nemovitosti spojeny a to včetně přípravy dokumentace a zastupování při jednání s úřady a dalšími subjekty. Pokud budete potřebovat finance dříve než po prodeji, jsme schopni poskytnout okamžitou finanční zálohu až do výše 3 mil. Kč a to hned při podpisu smlouvy. V případě zájmu o spolupráci při nákupu nemovitosti využijeme všechny naše kontakty pro urychlené vyhledání vhodné nemovitosti a celý proces nákupu kompletně zkoordinujeme za Vás.

Chci prodat
nemovitost
S námi nemovitost prodáte s cenou navýšenou až o 20%. Prodáváme rychle, díky využití moderních metod marketingu.
Chci odhad tržní ceny nemovitosti
Máte minutku? Vyplňte několik základních údajů o nemovitosti a náš program Vám obratem vypočítá cenu prodeje i cenu pronájmu nemovitosti.
Chci okamžitý výkup nemovitosti
Nabízíme výkup nemovitostí za hotové s vyplacením financí do 48 hodin. Vykupujeme byty, rodinné domy, chaty i pozemky.