REALITNÍ KANCELÁŘ BRNO | VIZIO REALITY | ODHAD ZDARMA

Výměna nemovitosti

Vše vyřešíme za Vás

Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje současná nemovitost a máte zájem ji vyměnit za nemovitost větší, menší, v jiném dispozičním řešení či jiné lokalitě, nabízíme naše profesionální služby. Jsme schopni řešit i výměny nemovitostí s hypotékou, dluhy, exekucemi, zástavami a jinými komplikacemi. Zaměřujeme se na Brno a Jihomoravský kraj a v obsáhlé databázi máme zájemce o nákupy i výměnu nemovitostí. Pokud se najde zájemce, který by měl o výměnu nemovitosti právě s Vámi zájem, jsme následný proces výměny schopni realizovat velice rychle, zodpovědně a bezpečně.

Nabídneme ideální řešení

S ohledem na to, že hledání ideální nemovitosti k výměně a následné vyjednávání o podmínkách výměny je často komplikované, jsme schopni nabídnout i další varianty. Nejčastěji doporučujeme jako druhou variantu prodej nepotřebné nemovitosti a nákup jiné vhodné nemovitosti, případně nákup nové nemovitosti na hypotéku s následným prodejem původní nemovitosti a doplacením hypotéky (nebo části hypotéky) z utržených financí. 

Vaši nemovitost vykoupíme bezpečně a za maximální možnou cenu.

Zavolejte nám na +420 731 500 700 (Po – Ne, 8:00 – 20:00) nebo nám napište na: info@azoloreality.cz a budeme Vás zpětně kontaktovat. Poraďte se s námi ZDARMA.

Postaráme se o prodej i nákup nemovitosti

Pokud nám svěříte prodej nemovitosti, uděláme maximum pro to, abychom ji prodali za maximální cenu.  Postaráme se  veškeré náležitosti, které jsou s prodejem nemovitosti spojeny a to včetně přípravy dokumentace a zastupování při jednání s úřady a dalšími subjekty. Pokud budete potřebovat finance dříve než po prodeji, jsme schopni poskytnout okamžitou finanční zálohu až do výše 3 mil. Kč a to hned při podpisu smlouvy. V případě zájmu o spolupráci při nákupu nemovitosti využijeme všechny naše kontakty pro urychlené vyhledání vhodné nemovitosti a celý proces nákupu kompletně zkoordinujeme za Vás.