REALITNÍ KANCELÁŘ BRNO | VIZIO REALITY | ODHAD ZDARMA

Odhad ceny nemovitosti

Odhad ceny nemovitosti zdarma a rychle

Nabízíme férové a transparentní služby. Odhad tržní ceny tak u nás máte zdarma, bez ohledu na to zda se rozhodnete pro prodej nemovitosti přes naši realitní kancelář či nikoliv. Odhad získáte okamžitě po vyplnění základních údajů o nemovitosti.

Profesionální odhad nezávazně

Chybný odhad tržní ceny nemovitosti přináší komplikace a možné zpoždění prodeje nemovitosti v řádu týdnů či měsíců. Toho jsme si dobře vědomi a v algoritmu pro výpočet tržní ceny zohledňujeme mnoho proměnných. Čerpáme především z cen nemovitostí prodaných v dané lokalitě námi a našimi partnery, používáme cenové mapy, čerpáme z dat Českého úřadu zeměměřického a katastrálního, zohledňujeme stav nemovitosti, porovnáváme dostupné konkurenční cenové nabídky a především používáme vlastní know-how.

Vaši nemovitost prodáme bezpečně a za maximální možnou cenu.

Zavolejte nám na +420 731 500 700 (Po – Ne, 8:00 – 20:00) nebo nám napište na: info@azoloreality.cz a budeme Vás zpětně kontaktovat. Poraďte se s námi ZDARMA.

Tržní cenu umíme zvýšit!

Online odhad nemovitosti je orientační, k přesnému určení je vždy nutná návštěva našeho odhadce a certifikovaného realitního makléře. Na osobní schůzce Vám sdělíme přesnější cenu, ale zároveň poradíme jak nemovitost upravit, abyste za její prodej či pronájem obdrželi maximum. V případě navázání spolupráce při prodeji nebo pronájmu jsme schopni tyto úpravy díky propracované službě home staging realizovat zdarma za Vás. Tržní cenu dokážeme díky propracovaným metodám prodeje zvýšit až o 20%.

Zpracujeme jakýkoliv odhad nemovitosti

Naše realitní kancelář provádí také odhad nemovitostí pro notářské a dědické řízení nebo rozdělení majetku. Dle platné legislativy není nutné disponovat v těchto případech znaleckým odhadem od soudního znalce a expertní odhad lze připravit se značnou finanční úsporou našimi specialisty. Za vypracování profesionálního posudku u nás zaplatíte 2 000 + DPH a odhad tržní ceny zašleme do pěti pracovních dnů od schválení objednávky.

Pro přípravu odhadu budete potřebovat:

  • výpis z katastru nemovitostí
  • nájemní smlouvu nebo evidenční list
  • kupní smlouvu nebo původní znalecký posudek